Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW
Offline
#
39032
04.01.2011, 16:00
Snoopek1906
napisał(a):
Tak dla wszystkich hejterów, znalazłem fajny artykuł o Wisle odnosnie sytuacji jaka teraz w niej panuje rzucam link poniżej:
http://transferylive.blox.pl/html
swietny artykul z dedykacja dla osob zwiastujacych koniec Wisly nie wiem czy to juz bylo to wrzucam
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=19210
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"
Jan Tomaszewski
moce
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do moce
Znajdź inne posty napisane przez moce