Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39032
Stary 04.01.2011, 16:00
Snoopek1906 napisał(a):Wyświetl post
Tak dla wszystkich hejterów, znalazłem fajny artykuł o Wisle odnosnie sytuacji jaka teraz w niej panuje rzucam link poniżej:
http://transferylive.blox.pl/html
swietny artykul z dedykacja dla osob zwiastujacych koniec Wisly nie wiem czy to juz bylo to wrzucam http://www.wislaportal.pl/news.php?id=19210
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując