Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39030
Stary 04.01.2011, 15:55
palikot napisał(a):Wyświetl post
Dlug jest spłacany od 1997 roku..

http://pl.wikipedia.org/wiki/Spółka_kapitałowa


Darczyńcą to on sobie moze być.... w WOŚPie
Moze najpierw popatrz i poczytaj sobie nt. profesjonalnych, zachodnich klubow...tam nikt nikomu nie pozycza, tylko inwestuje. Wlasciciel jest wlascicielem, a nie pozyczkodawca, ktory za x lat zacznie demontaz druzyny. A jesli sprzedaje, to sprzedaje calosc, a nie po kawalku(niszczac defacto - poprzez obnizenie wartosci klub).
Odpowiedz cytując