palikot napisał(a):

Moze najpierw popatrz i poczytaj sobie nt. profesjonalnych, zachodnich klubow...tam nikt nikomu nie pozycza, tylko inwestuje. Wlasciciel jest wlascicielem, a nie pozyczkodawca, ktory za x lat zacznie demontaz druzyny. A jesli sprzedaje, to sprzedaje calosc, a nie po kawalku(niszczac defacto - poprzez obnizenie wartosci klub).