|
Whaat ? Naprawdę taki problem jest sprowadzić zawodnika lepszego jak Brożek Piotr czy Mariusz Pawełek ? Już nie przesadzajmy jedyne osłabienie (chociaż i tu mam wątpliwości, zobaczymy kto przyjdzie i jak bedzie wyglądała gra zespolu) to odejście Pawła.
. .
|