westersyl napisał(a):

|
Pewnie wyszło taniej niż kupienie nowego napastnika, a Holendrzy dali spokój na jakiś czas.
|
Nie no Cupiał obawia się opinii publicznej

Zatrudnil fachowcow, zeby za jak najmniejsze pieniadze sciagac jak najlepszych zawodnikow, takich jak Blaszczu Uche, Marcelo.. tylko że z zestotliwoscią 3 na runde a nie 3 na 10 lat...Magicznych transferow nie bedzie jeszcze dlugo i nigdy ich tez nie bylo... Bedą transfery takie na jakie nas stać...