Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39026
Stary 04.01.2011, 15:34
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Pewnie wyszło taniej niż kupienie nowego napastnika, a Holendrzy dali spokój na jakiś czas.
Nie no Cupiał obawia się opinii publicznej
Zatrudnil fachowcow, zeby za jak najmniejsze pieniadze sciagac jak najlepszych zawodnikow, takich jak Blaszczu Uche, Marcelo.. tylko że z zestotliwoscią 3 na runde a nie 3 na 10 lat...Magicznych transferow nie bedzie jeszcze dlugo i nigdy ich tez nie bylo... Bedą transfery takie na jakie nas stać...
Odpowiedz cytując