PotiWisla napisał(a):

|
Dokładnie tak ! Przecież Cupiał nie po to zatrudnił Holendrów żeby teraz wyprzedać drużynę i jej nie wzmacniać.
|
Pewnie wyszło taniej niż kupienie nowego napastnika, a Holendrzy dali spokój na jakiś czas. Co niektórzy nawet do tej pory wierzą w te magiczne transfery które zapowiadał Basałaj.