Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39025
Stary 04.01.2011, 15:31
PotiWisla napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak ! Przecież Cupiał nie po to zatrudnił Holendrów żeby teraz wyprzedać drużynę i jej nie wzmacniać.
Pewnie wyszło taniej niż kupienie nowego napastnika, a Holendrzy dali spokój na jakiś czas. Co niektórzy nawet do tej pory wierzą w te magiczne transfery które zapowiadał Basałaj.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 04.01.2011 o godz. 15:40.
Odpowiedz cytując