For_FuN_ napisał(a):

Nie wiem, kto tu pisze o koncu Wisly, bo takich ludzi nie widze(ale niektorzy lubia naginac rzeczywistosc)...ale faktem niezaprzeczalnym jest to, ze co roku kadra Wisly systematycznie jest oslabiana. Jedynym wartosciowym pilkarzem na chwile obecna jest Malecki i to tez nie jakies ogromne pieniadze. Kilku pilkarzy jest wypozyczonych(Chavez, Cikos, Rios) i najpewniej w lecie juz ich nie bedzie. Innym skonczyly sie lub koncza kontrakty. Sytuacja kadrowa jest poprostu dramatyczna.
P.S - I sie zdecydujcie, czy Cupial jest wielkim darczynca czy nie...z tego co wiem, to wszystkie pieniazki zostaly nam pozyczone(a dlug splacamy od 2004r.).
P.S 2 - Nie rozumiem tez najezdzania(i to czasami bardzo brutalnego) na osoby trzezwo oceniajace i krytykujace polityke transferowa prowadzona od lat...wlasnie mowienie szczerze o tym, co sie dzieje w klubie, swiadczy jak danej osobie zalezy na Wisle.
edit. Z zawodnikami mozna rozmawiac caly sezon...a nie na ostatnia chwile...
|
Dlug jest spłacany od 1997 roku..
http://pl.wikipedia.org/wiki/Spółka_kapitałowa
Cytat:
Charakterystyka [edytuj]
W konstrukcji jurydycznej spółki kapitałowej można wyróżnić szereg cech:
posiadanie kapitału zakładowego
posiadanie osobowości prawnej
posiadanie zgromadzonego majątku odrębnego od majątków osobistych wspólników lub akcjonariuszy
ponoszenie przez spółkę odpowiedzialności za zobowiązania całym swym majątkiem
wyłączenie, z pewnymi wyjątkami, odpowiedzialności wspólników/akcjonariuszy za zobowiązania spółki (niekiedy- błędnie- mówi się ograniczeniu ich odpowiedzialności do wysokości wniesionych wkładów)
wyłączenie, co do zasady, wspólników lub akcjonariuszy z bezpośredniego prowadzenia spraw spółki (tzw. rozdział sfery właścicielskiej od sfery zarządzania) poprzez utworzenie organów spółki
prawa i obowiązki udziałowców/akcjonariuszy reguluje, z zastrzeżeniem bezwzględnie obowiązujących norm prawa, umowa spółki/statut, zwane "konstytucją spółki"
|
Darczyńcą to on sobie moze być.... w WOŚPie