kha1 napisał(a):

|
Wszyscy powinniśmy mocno zaciskać kciuki i do 28 lutego obserwować sytuację, wyczekując na odpowiednie transfery i komentarze ze strony klubu. My mamy wierzyć, a nie wątpić.
|
Dokładnie tak ! Przecież Cupiał nie po to zatrudnił Holendrów żeby teraz wyprzedać drużynę i jej nie wzmacniać.