|
Nie wiem, kto tu pisze o koncu Wisly, bo takich ludzi nie widze(ale niektorzy lubia naginac rzeczywistosc)...ale faktem niezaprzeczalnym jest to, ze co roku kadra Wisly systematycznie jest oslabiana. Jedynym wartosciowym pilkarzem na chwile obecna jest Malecki i to tez nie jakies ogromne pieniadze. Kilku pilkarzy jest wypozyczonych(Chavez, Cikos, Rios) i najpewniej w lecie juz ich nie bedzie. Innym skonczyly sie lub koncza kontrakty. Sytuacja kadrowa jest poprostu dramatyczna.
P.S - I sie zdecydujcie, czy Cupial jest wielkim darczynca czy nie...z tego co wiem, to wszystkie pieniazki zostaly nam pozyczone(a dlug splacamy od 2004r.).
P.S 2 - Nie rozumiem tez najezdzania(i to czasami bardzo brutalnego) na osoby trzezwo oceniajace i krytykujace polityke transferowa prowadzona od lat...wlasnie mowienie szczerze o tym, co sie dzieje w klubie, swiadczy jak danej osobie zalezy na Wisle.
edit. Z zawodnikami mozna rozmawiac caly sezon...a nie na ostatnia chwile...
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 04.01.2011 o godz. 14:57.
|