|
Ta wierzcie gazetom. Tak samo mają dobre informacje o czyichś zarobkach jak o naszych transferach.
Piszą o Wiśle bo wiedzą ile ma kibicow. Wiedzą, że bedzie dużo wejść na stronę. Treść dla nich nie ma znaczenia liczy się szum medialny. Najlepiej jeszcze żeby było negatywnie, bo to się lepiej sprzedaje niż cukierkowe historie.
. .
|