Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39014
Stary 04.01.2011, 14:21
Snoopek1906 napisał(a):Wyświetl post
Tak dla wszystkich hejterów, znalazłem fajny artykuł o Wisle odnosnie sytuacji jaka teraz w niej panuje rzucam link poniżej:
http://transferylive.blox.pl/html
Bardzo trafnie ujęte... a co z tego wyjdzie? Życie zweryfikuje.

*Michael* napisał(a):Wyświetl post
niby nic sie nie dzieje a pewnie się coś dzieje w klubie...

Panowie poczekajmy... u nas okienko transferowe trwa 2 miesiące od 1 stycznia do 28 lutego!! wiele przez ten czas może się zdarzyć... troche więcej luzu.. wiecie co było w poprzednich latach ale nie wiecie co moze być teraz... bo nie jesteście prorokami
Mylisz się! Są prorokami! Podobnie jak Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy rokrocznie przesuwają datę spadk naszej drużyny na zaplecze ekstraklasy
Odpowiedz cytując