Snoopek1906 napisał(a):

Bardzo trafnie ujęte... a co z tego wyjdzie? Życie zweryfikuje.
*Michael* napisał(a):

niby nic sie nie dzieje a pewnie się coś dzieje w klubie...
Panowie poczekajmy... u nas okienko transferowe trwa 2 miesiące od 1 stycznia do 28 lutego!! wiele przez ten czas może się zdarzyć... troche więcej luzu.. wiecie co było w poprzednich latach ale nie wiecie co moze być teraz... bo nie jesteście prorokami
|
Mylisz się! Są prorokami! Podobnie jak Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy rokrocznie przesuwają datę spadk naszej drużyny na zaplecze ekstraklasy
