Mario Nh napisał(a):

|
Wróci do gry jak zacznie wygrywać wiosną mecze. Jak pokazała runda jesienna kilku nowych zawodników i jedna "bomba" nie gwarantują sukcesu.
|
Tymbardziej, że grając też z "perełką" znaleźli się w miejscu jak najbardziej dla nich adekwatnym. Tam kto by nie przyszedł, to jak załozy tą koszulkę w paski staje się od razu nieudacznikiem. Taka klątwa, taki klubik. Ta bomba też będzie wielkim niewypałem. Od strony sportowej spadli. Ważne żeby nie kupili nowego Lewickiego z PZPN-u.