Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7747
Stary 04.01.2011, 14:17
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Wróci do gry jak zacznie wygrywać wiosną mecze. Jak pokazała runda jesienna kilku nowych zawodników i jedna "bomba" nie gwarantują sukcesu.

Tymbardziej, że grając też z "perełką" znaleźli się w miejscu jak najbardziej dla nich adekwatnym. Tam kto by nie przyszedł, to jak załozy tą koszulkę w paski staje się od razu nieudacznikiem. Taka klątwa, taki klubik. Ta bomba też będzie wielkim niewypałem. Od strony sportowej spadli. Ważne żeby nie kupili nowego Lewickiego z PZPN-u.
Odpowiedz cytując