|
niby nic sie nie dzieje a pewnie się coś dzieje w klubie...
Panowie poczekajmy... u nas okienko transferowe trwa 2 miesiące od 1 stycznia do 28 lutego!! wiele przez ten czas może się zdarzyć... troche więcej luzu.. wiecie co było w poprzednich latach ale nie wiecie co moze być teraz... bo nie jesteście prorokami
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
|