Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39013
Stary 04.01.2011, 14:05
niby nic sie nie dzieje a pewnie się coś dzieje w klubie...

Panowie poczekajmy... u nas okienko transferowe trwa 2 miesiące od 1 stycznia do 28 lutego!! wiele przez ten czas może się zdarzyć... troche więcej luzu.. wiecie co było w poprzednich latach ale nie wiecie co moze być teraz... bo nie jesteście prorokami
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując