Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Snoopek1906
Junior Member
Od: 08.2009
Offline
#
39012
04.01.2011, 14:04
Tak dla wszystkich hejterów, znalazłem fajny artykuł o Wisle odnosnie sytuacji jaka teraz w niej panuje rzucam link poniżej:
http://transferylive.blox.pl/html
Snoopek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Snoopek1906
Znajdź inne posty napisane przez Snoopek1906