FraMat napisał(a):

|
Czyżby Valckx brał tez udział w spisku mającym na celu wyrolowanie kibiców Wisły i zastąpienie dotychczasowych graczy (świadomie nie piszę : wartościowych) jakimiś odpadami czy szrotem, jak to wszsycy tu na forum głoszą?
|
Podziwiam wszystkich łykających bezkrytycznie takie wywiady i wierzących w takie słodkie pierdzenie (lub chociażby przykładąjących do nich jakąkolwiek wagę).
Na razie cały ten wywiad to tylko gadka- szmatka, identyczna do tej jakiej słuchaliśmy przez ostatnie lata. Mamy już długą listę kandydatów... bla bla bla... Musimy mieć kadrę na pierwszy obóz ... bla bla bla Na pewno się nie osłabimy ... bla bla bla.
Wszystko będzie mniej więcej jasne z końcem miesiąca i albo wszyscy na forum będą szczęśliwi, albo część optymistów będzie jak zwykle mocno zdziwiona.
Ja z uwagą obserwuję to co nasz nowy dyrektor będzie robił i jakie będą EFEKTY tych działań. Przy czym do efektów nie zaliczam kolejnej informacji w prasie, że pan XX nie dla Wisły, bądź informacji że pan YY już prawie jedną nogą w naszym klubie.
Na razie (na chłodno) nie skreślam ich z miejsca, bo każdemu "nowemu" należy dać szansę się wykazać. Choć nie ukrywam, że początki mają mało obiecujące. A Basałaj - fatalne.
pozdrawiam