|
A czego wy oczekiwaliście po Valckxie? Że przybiegnie na konferencję z 5 nowymi zawodnikami?
Przecież mówi że pracują nad transferami żeby je było mozna przeprowadzić jeszcze przed rozpoczęciem treningów.
Nagraliście się w FM i myslicie że można parę razy kliknąć żeby ściągnąć do Wisły wielkie gwiazdy i nadzieje światowej piłki
|