Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38999
Stary 04.01.2011, 12:49
A czego wy oczekiwaliście po Valckxie? Że przybiegnie na konferencję z 5 nowymi zawodnikami?
Przecież mówi że pracują nad transferami żeby je było mozna przeprowadzić jeszcze przed rozpoczęciem treningów.

Nagraliście się w FM i myslicie że można parę razy kliknąć żeby ściągnąć do Wisły wielkie gwiazdy i nadzieje światowej piłki
c.d.n.
Odpowiedz cytując