Wyświetl pojedynczy post
WiselkaTsWiselka
Junior Member
 
Od: 11.2010
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5193
Stary 04.01.2011, 12:41
koledzy potrzebuje dobrego ofensywnego srodkowego pomocnika i lewego obronce 1 sezon poczatek Wisła Krakow
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie 1906 % w moim sercu Wisła i na dobre i na złe !!



Odpowiedz cytując