Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16845
Stary 04.01.2011, 12:08
Arapaho, no niestety, takie są fakty, iż z Polimexu nie ściągną ani złotówki.
Niższy koszt dzierżawy za ten cały cyrk z budową i brakami powinien być kwestią oczywistą, ciekawe tylko czy super sprzyjające Wiśle Majchrowski na to pójdzie...
Odpowiedz cytując