diablo885 napisał(a):

|
Oglądał ktoś reportaż u Lisa na temat książki Grossa o Polakach mordujących żydów? Wiadome że kilka tysięcy zostało zabitych ale nie 100-200 tysięcy.. A te ku*wy z kałuży jeszcze identyfikują się z nimi..
|
nie zdziwi mnie jak w następnej książce Gross napisze że to Polska napadła na Niemców 1 Września 1939 roku.Gross to typowy Polofob.To tak jak niedawno w Rosjii ukazały sie artykuły że to My z Hitlerem planowaliśmy napasc na ZSRR.