Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38973
Stary 04.01.2011, 10:46
Cytat:
W drużynie jest więcej piłkarzy z krótkoterminowymi kontraktami, którzy trafili do Wisły, bo nie chciano ich nigdzie indziej. Tak jest w przypadku
Serge Branco (31 l.). Kameruńczyk miesięcznie zarabia ponad 60 tysięcy złotych, a na boisku jest zupełnie nieprzydatny. Branco już usłyszał, że jest niepotrzebny i ma szukać sobie nowego klubu.
Tak powinno postępować się z piłkarzami którzy nie potrafią grać w piłkę. Według mnie bardzo dobra decyzja, Lech robi to samo dajmy na to teraz z Tshibambom.
Pewnie jeszcze kilku z naszej kadry powinno usłyszeć te słowa albo zostać bardziej uprzejmie pożegnanych.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 04.01.2011 o godz. 10:49.
Odpowiedz cytując