Arapaho napisał(a):

|
Polimexowi nic nie zrobią- przestańmy się łudzić.Prędzej jest to możliwe z Obtułowiczem ale majątku z niego i tak nie ściągną.Miejmy nadzieję że chociaż doprowadza do końca tę budowę i Wisła dogada się z Miastem że w zamian za czynsze przez jakiś czas wykonają za te pieniądze poprawki niezbędne dla wyglądu i funkcjonowania stadionu. Chciałbym tylko i aż tyle.W tej sytuacji
|
Fakt, to by bylo chyba najlepsze rozwiazanie z tej nieciekawej sytuacji ktora obecnie sie wytworzyla. Tyle ze Majcher nie koniecznie moze chciec isc na takie uklady wszak na kazdym kroku podkresla ze musi dbac o budzet miasta i ze sa pilniejsze sprawy wiec to moze nie wypalic. Ale chcialbym aby tak bylo jak piszesz.