Wyświetl pojedynczy post
jagoda
Banita
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38971
Stary 04.01.2011, 10:41
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
czyli gosc idealnie spelnia kryteria naszych poszukiwan - jesli tylko uda mu sie rozwiazac kontrakt z Rumunami to jest nasz
To jest właśnie błędne koło.

Dziennikarze podpuszczają Was żeby mieć oglądalność, wymyślają bzdety a wy je komentujecie i na podstawie bzdur oceniacie politykę naszego klubu.

Przecież zdecydowana większość to bzdury zmyślone, puszczają kmiota na net widzą, że jest spore poruszenie, wchodzą na forum patrzą co piszecie i pod to układają bajki.

Odszedł Pawełek można komentować, Brożki na zdjęciach z turasem, to mówi wszystko, można jechać, na podstawie tego można jechać, ale nie jak już 4 raz piszę na tym co początkujący dziennikarzyna zmyślił, aby go nie wywalili z roboty
Odpowiedz cytując