|
Jasne ze celowo. Jak padną koleje będą nas wozić Niemcy i na nas zarabiać. Jak padna szpitale też ktos je kupi za frytki i będzie na nas zarabiał. W latach 90 rozpiepszyli w ten sposób większość firm. Teraz dokańczaja czego nie zdążyli. Sawicka mówiła o tym już kilka lat temu. Wiecie moze co sie dzieje na Węgrzech? Były premier który oszukał naród ma proces zagrożony karą 10 lat. Dostrzegam pewną analogię, dlatego TVN o tym nie powie.
|