Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11251
Stary 04.01.2011, 10:41
Jasne ze celowo. Jak padną koleje będą nas wozić Niemcy i na nas zarabiać. Jak padna szpitale też ktos je kupi za frytki i będzie na nas zarabiał. W latach 90 rozpiepszyli w ten sposób większość firm. Teraz dokańczaja czego nie zdążyli. Sawicka mówiła o tym już kilka lat temu. Wiecie moze co sie dzieje na Węgrzech? Były premier który oszukał naród ma proces zagrożony karą 10 lat. Dostrzegam pewną analogię, dlatego TVN o tym nie powie.
Hej Nasz TS !!