Nie nie rzecznik a jeynie podobny poglad na ta gazete i Jej zawartosc. Uwazam ze tak samo mozemy dyskutowac o Czapie (a niby dlaczego nie, moze ktos zna jakies fakty na Jego temat), jak i naprzyklad o pewnym juz odejsciu Pawelka i ewentulanych lub nie konsekfencjach Jego braku u Nas.
Oczywiscie dyskusja o spekulacjach tez moze byc ciekawa ale ile procent z tych spekulacji sprawdzi sie? W tym momenice to bardziej nadaje sie do tematu s-f lub nibylandi. Oczywiscie nie odmawiam nikomu prawa do swojego zdania i rozmowy na dowolne tematy, Ja tylko wyrazam swoje stanowisko a jakos tak mam ze lubie opierac sie na tym co jest pewne i potwierdzone a spekulajce zostawiam innym
