Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16843
Stary 04.01.2011, 10:37
Polimexowi nic nie zrobią- przestańmy się łudzić.Prędzej jest to możliwe z Obtułowiczem ale majątku z niego i tak nie ściągną.Miejmy nadzieję że chociaż doprowadza do końca tę budowę i Wisła dogada się z Miastem że w zamian za czynsze przez jakiś czas wykonają za te pieniądze poprawki niezbędne dla wyglądu i funkcjonowania stadionu. Chciałbym tylko i aż tyle.W tej sytuacji
Odpowiedz cytując