Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38968
Stary 04.01.2011, 10:34
Z braku ciekawych informacji o transferach info z Faktu - podobno Branco jest na wylocie
Cytat:
W drużynie jest więcej piłkarzy z krótkoterminowymi kontraktami, którzy trafili do Wisły, bo nie chciano ich nigdzie indziej. Tak jest w przypadku
Serge Branco (31 l.). Kameruńczyk miesięcznie zarabia ponad 60 tysięcy złotych, a na boisku jest zupełnie nieprzydatny. Branco już usłyszał, że jest niepotrzebny i ma szukać sobie nowego klubu.
EDIT: to jest cały artykuł wieszczący w sumie koniec Wisły poprzez wyprzedaż najlepszych
http://www.fakt.pl/Cupial-zarabia-na...y,92070,1.html
Ostatnio edytowane przez kolarz90 : 04.01.2011 o godz. 10:51.


Odpowiedz cytując