Z braku ciekawych informacji o transferach info z Faktu

- podobno Branco jest na wylocie
Cytat:
W drużynie jest więcej piłkarzy z krótkoterminowymi kontraktami, którzy trafili do Wisły, bo nie chciano ich nigdzie indziej. Tak jest w przypadku
Serge Branco (31 l.). Kameruńczyk miesięcznie zarabia ponad 60 tysięcy złotych, a na boisku jest zupełnie nieprzydatny. Branco już usłyszał, że jest niepotrzebny i ma szukać sobie nowego klubu.
|
EDIT: to jest cały artykuł wieszczący w sumie koniec Wisły poprzez wyprzedaż najlepszych
http://www.fakt.pl/Cupial-zarabia-na...y,92070,1.html