PiotrG napisał(a):

Gdyby Polimex miał zapłacić kary za opóźnienia na budowie od każdej z umów na trybuny wschodnią i zachodnią, to pewnie już by się jedna zwróciła 
9 miesięcy opóźnienia przy budowie wschodniej, a teraz już praktycznie 7 miesięcy przy zachodniej i to opóźnienie ciągle rośnie.
|
Tyle że o ile dobrze rozumiem to Polimex argumentuje że opóźnienia były spowodowane błędami w projekcie tudzież opóźnieniami w dostarczaniu dokumetacji technicznej. Nie znam szczegółowo tej akurat sprawy ale z doświadczenia wiem że w przypadku podobnych sporów ewentualne procesy trwaja latami a wynik jest bardzo niepewny.