Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16840
Stary 04.01.2011, 10:09
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Polimex miał zapłacić kary za opóźnienia na budowie od każdej z umów na trybuny wschodnią i zachodnią, to pewnie już by się jedna zwróciła
9 miesięcy opóźnienia przy budowie wschodniej, a teraz już praktycznie 7 miesięcy przy zachodniej i to opóźnienie ciągle rośnie.
Tyle że o ile dobrze rozumiem to Polimex argumentuje że opóźnienia były spowodowane błędami w projekcie tudzież opóźnieniami w dostarczaniu dokumetacji technicznej. Nie znam szczegółowo tej akurat sprawy ale z doświadczenia wiem że w przypadku podobnych sporów ewentualne procesy trwaja latami a wynik jest bardzo niepewny.
Odpowiedz cytując