mIcHaL666 napisał(a):

|
Ale to chyba jasne, że wybrana zostaje najtańsza oferta skoro kryterium wyboru było 100% cena.
|
Jasne ale tylko w ciemnym kraju...
Na zachodzie, w samych Niemczech na pewno w przetargu na dzień dobry odpadają najtańsza i najdroższa oferta. Efekt? Jakość. Zrobione raz i długo służy. A w Polsce po kosztach odstawią maniane, po roku remont generalny, po trzech utylizacja..
e:
do kiedy ma ten flexvision termin?