Gdyby Polimex miał zapłacić kary za opóźnienia na budowie od każdej z umów na trybuny wschodnią i zachodnią, to pewnie już by się jedna zwróciła

9 miesięcy opóźnienia przy budowie wschodniej, a teraz już praktycznie 7 miesięcy przy zachodniej i to opóźnienie ciągle rośnie.