Marne na to szanse, gościem poważnie jest zainteresowana Braga, a jest wyceniany na niemały pieniądz (transfermarkt mówi o 2,3 mln europejskiej waluty, więc podejrzewam że z milion to on mógłby kosztować). Poza tym to jest plotka, którą wyciągnął nie wiadomo skąd serwis legia.net, a potem media zaczęły to cytować.
Edit: a skoro już przy legijnych transferach jesteśmy: do Legii przymierzany jest Janusz Gol, GW twierdzi że poszła już oferta. Jeżeli tak, to w sumie bardzo dobrze - Jest Vrdoljak, jest Borysiuk, jeszcze Gol i def. pomocnika mamy obstawionego
