Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7742
Stary 04.01.2011, 09:26
Prawdę mówiąc - niech szuka. Każdy trener zza granicy wzbogaca krajową ofertę trenerską. Co by nie mówić o ściągniętym przez Wariata Bakero, na tle ekstraklasowych trenerów-średniaków nie wypada źle, a zwiększa konkurencję.

Zwłaszcza, że w sumie kogokolwiek Wojciechowski nie wydłubie od Teutonów, dla reszty ekstraklasy i tak będzie to znikomy problem. Choćby JW z tych Niemiec Loewa wyciągnął, Dysko i tak to nie uratuje, bo największym dramatem tej drużyny jest...

...chociaż nie, chciałem powiedzieć, że JW, ale w sumie największym dramatem tej drużyny jest jej własne istnienie, jej Weltschmerz. Ta wielkopolsko-mazowiecka hybryda jest występkiem przeciwko naturze po prostu
Legionista
Odpowiedz cytując