Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38962
Stary 04.01.2011, 09:19
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem że to tylko PS ale jeśli faktycznie Stan dopiero teraz zaczyna szukać napastnika aby zastąpić Pawła i tym zmiennikiem ma być rezerwowy Cluje to mówiąc eufemistycznie: nie wygląda to dobrze.
Ja rozumiem że piłka to business i Pawła można sprzedać ale wyobrażam to sobie tak że rundę wcześniej kupujemy/wypożyczamy potencjalnego następce i przez tych kilkanaście meczy sprawdzamy czy się nadaje. Jeśli jest ok to opychamy Brozia i gitara. A takie zastępowanie na ostatnią chwilę pachnie amatorszczyzną. A Staszek miał przecież wprowadzić nową jakość ...
To co pisze PS mozna o kant dupy rozbic.
Odpowiedz cytując