Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38959
Stary 04.01.2011, 07:22
Cytat:
Zupełnie inaczej widzę naszych obecnych młodych: Papież, Chrapek, Rado czy Jeleń powinni dostawać szanse! Chłopcy mają talent, kwestia odpowiedniego wprowadzania do pierwszej drużyny
Oni mają talent do gry w ME. Oni nawet dobrych statystyk nie mają w tych rozgrywkach, a co dopiero gdyby grali w seniorach. Niektórzy z nich mają ponad 20 lat i jeszcze nie zagrali w seniorach. Tacy zawodnicy juz powinni stanowić o sile zespołów - jeśli jeszcze tego nie robią to znaczy, że coś jest nie tak.
Odpowiedz cytując