Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Junior_Battle
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
8621
04.01.2011, 07:12
Polaków Wisło! Polaków!
Podpisujemy:
-Pawłowskiego
-Kowalczyka
-Lisowskiego/Łagiewke
do tego dobrego napadziora:
-Wondolowski (?)
2-3 talenty do MESY i LM nasza%-)
Junior_Battle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Junior_Battle
Znajdź inne posty napisane przez Junior_Battle