wislak68 napisał(a):

|
A na kolei podobno znowu dantejskie sceny. Ciekawe kogo tym razem premier zwolni? Wiceministra z PSL już nie ma a bez ministra Cezarego trudno będzie szachować marszałka Grzesia. Ot problem...
|
Przepraszam że cytuje sam siebie ale robiąc wczoraj cyping zupełnie przypadkiem trafiłem w TVN24 na moment który zupełnie mnie rozbroił

: otóż propagandyści TVN rozmawiali sobie z Panem Profesorem Rychardem (dla niezorientowanch to jeden z "ekspertów" PO) o noworocznych powrotach koleją. I oto Pan Profesor rzuca że jedną z przyczyn takiego a nie innego odbioru sytuacji polegających np na wsiadaniu do pociągu przez okno jest to że (cytat z głowy): "przez tych kilkat lat rządów PO przyzwyczailiśmy sie do takiego poziomu komfortu że podobne sytuacje zaczynają nas razić. A przecież jeszcze parę lat temu nikt nie zwróciłby na to uwagii"



Miny doświadczonych propagandystów po usłyszeniu tak przekonywującego wyjasnienia kłopotów kolei absolutnie bezcenne

.
I jeszcze a'propo podwyższenia podatków i systemu emerytalnego: polecam komentarz Korwina na dzisiejszej interii.