Lysy napisał(a):

|
Zupełnie inaczej widzę naszych obecnych młodych: Papież, Chrapek, Rado czy Jeleń powinni dostawać szanse! Chłopcy mają talent, kwestia odpowiedniego wprowadzania do pierwszej drużyny.
|
To jak się ich powinno wprowadzić do pierwszej drużyny, żeby było odpowiednio?