Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38958
Stary 04.01.2011, 00:56
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Zupełnie inaczej widzę naszych obecnych młodych: Papież, Chrapek, Rado czy Jeleń powinni dostawać szanse! Chłopcy mają talent, kwestia odpowiedniego wprowadzania do pierwszej drużyny.
To jak się ich powinno wprowadzić do pierwszej drużyny, żeby było odpowiednio?
Odpowiedz cytując