Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5190
Stary 04.01.2011, 00:07
Salman17 napisał(a):Wyświetl post
Potrzebuję dobrego napastnika!! Sprzedałem Brożka i obecnie nie mam kim grać w ataku.!
Milan Djuric, Christian Benteke - obaj wymiataja
Odpowiedz cytując