Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38956
Stary 03.01.2011, 23:45
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
W porównaniu do Barcelony, Realu czy Interu to i Turcy kupują tanio.

Chodzi mi o to, że nie bierzemy jedynie zawodników za darmo, ale czasem płacimy też żywą gotówkę.
a to przepraszam,bo odwrotnie zrozumialem Twojego posta.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując