Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
jagoda
Banita
Od: 08.2006
Offline
#
8618
03.01.2011, 23:33
AYALA
napisał(a):
skoro Lech ściaga Pawłowskiego to może warto zainteresowac sie Plizgą ?
Widziałem go w kilku meczach w tej rundzie, bardzo ciekawy zawodnik, bankowo lepsza opcja niż Czech Tomas.
jagoda
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez jagoda