Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38953
Stary 03.01.2011, 23:21
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Nasze "tani tanio tanio" to Jirsak za 700 tys euro, Kirm ponoć około 500 tys. euro, Jovanić za 400 tys euro, Bunoza to samo.
bo to jest tanio.ok nie dla nas lecz my nie możemy patrzeć przez pryzmat naszego (polskiego) bogactwa,ale poprzez to jak moga placić bogatsi.to nie my dyktujemy ceny,a kluby z zachodneij europy,rosji,ukrainy i teraz jeszcze turcji (nie chodzi o braci-wg DP Trabzonspr ma 60 mln € budżetu a Stambułskie kluby nawet do 150 mln).to,że nas nie stać nie znaczy tanio.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując