Sędzia napisał(a):

|
Nasze "tani tanio tanio" to Jirsak za 700 tys euro, Kirm ponoć około 500 tys. euro, Jovanić za 400 tys euro, Bunoza to samo.
|
bo to jest tanio.ok nie dla nas lecz my nie możemy patrzeć przez pryzmat naszego (polskiego) bogactwa,ale poprzez to jak moga placić bogatsi.to nie my dyktujemy ceny,a kluby z zachodneij europy,rosji,ukrainy i teraz jeszcze turcji (nie chodzi o braci-wg DP Trabzonspr ma 60 mln € budżetu a Stambułskie kluby nawet do 150 mln).to,że nas nie stać nie znaczy tanio.