Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38946
Stary 03.01.2011, 22:35
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Że wspomnę tylko transfery Czerwca, Węgrzyna czy Szczęsnego.
Jeśli spojrzysz na treść mojej wypowiedzi zobaczysz czas teraźniejszy i przyszły.

Co było kiedyś, nie ma obecnie znaczenia, bo kiedyś Cupiał był na etapie Wojciechowskiego. Z czego łatwo policzyć, że Polonia jest ok. dekadę do tyłu za Wisłą
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując