Incognito2192 napisał(a):

|
Że wspomnę tylko transfery Czerwca, Węgrzyna czy Szczęsnego.
|
Jeśli spojrzysz na treść mojej wypowiedzi zobaczysz czas teraźniejszy i przyszły.
Co było kiedyś, nie ma obecnie znaczenia, bo kiedyś Cupiał był na etapie Wojciechowskiego. Z czego łatwo policzyć, że Polonia jest ok. dekadę do tyłu za Wisłą