1q2 napisał(a):

|
Wtedy nie było w klubie zasady że trza drogo sprzedać i kupić tanio.Ta doktryna pojawiła się właściwie w momencie sprzedaży Kosowskiego, przyjmując co raz to bardziej skrajne formy.
|
Rzeczywiście ,idioci ....
a wystarczyło tylko zmienić kolejność(drogo kupić,tanio sprzedać) i LM byłaby nasza ....