Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11242
Stary 03.01.2011, 22:23
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Mnie denerwuje to,że ogólnie nadal jako kraj jesteśmy dalej w ciemnej du*ie jeśli porównamy sie do stylu życia z krajami "starej Unii". Od 20 lat mamy demokracje, od 6 jestesmy w UE ,a tu nadal trzeba oszczedzac, podnosic podatki ,nie ma drog ,szpitali a place minimalne mamy 3,4 razy mniejsze. Ciekawe czy doczekamy w tym kraju normlaności i naprzyklad czy nie bede musial za 30 lat na emeryturze "jesc ze smietnika" jak jest teraz.
A ty myslisz ze dobre warunki do zycia sie same zrobia? Sam sobie stwarzasz takie warunki do zycia na jakich politykow glosujesz wiec pretensje tylko i wylacznie do siebie.
WISŁA PANY !!