PODpalacz napisał(a):

przyszedł taki młody chłopak i za 2,5 roku powie sobie co tu pomnie raz byłem w Pucharze Polski na ławce rezerwowej kazali mi się rozgrzać i pozbierać piłki do wora....Nikt tu nie wieży że coś mogę jeszcze to spieR dalam w Cv się zapisało
|
Jakby nie było trudno odmówić Ci racji. Jednak różnica jest taka że młody chłopak nie pobiegnie do mediów nie będzie marudził, trener będzie miał spokój itp.