westersyl napisał(a):

|
OK ale wtedy spróbuj wejść w skore Maćka, co on sobie może pomyśleć "Wpuszczają gościa z ME, czyli na mnie już nie liczą, nic tu po mnie" . To też weź pod uwagę. Oczywiście wolałbym aby grał w końcówce dajmy na to Chrapek.
|
przyszedł taki młody chłopak i za 2,5 roku powie sobie co tu pomnie raz byłem w Pucharze Polski na ławce rezerwowej kazali mi się rozgrzać i pozbierać piłki do wora....Nikt tu nie wieży że coś mogę jeszcze to spieR dalam w Cv się zapisało
