Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38934
Stary 03.01.2011, 21:07
westersyl napisał(a):Wyświetl post
OK ale wtedy spróbuj wejść w skore Maćka, co on sobie może pomyśleć "Wpuszczają gościa z ME, czyli na mnie już nie liczą, nic tu po mnie" . To też weź pod uwagę. Oczywiście wolałbym aby grał w końcówce dajmy na to Chrapek.
przyszedł taki młody chłopak i za 2,5 roku powie sobie co tu pomnie raz byłem w Pucharze Polski na ławce rezerwowej kazali mi się rozgrzać i pozbierać piłki do wora....Nikt tu nie wieży że coś mogę jeszcze to spieR dalam w Cv się zapisało

Odpowiedz cytując