Canis Lupus napisał(a):

Dobra, dobra. Tylko, że od początku grudnia klub "nagrywa" transfery. Udało mu się już zorganizować trzy (na 99%). Tylko, że wszystkie z klubu. Minął grudzień, teraz już oficjalnie można kupować i sprzedawać. A tu lipa. Wiem, że nie ma co się przypalać. Amica oddała Peszke ale na wszystkich portalach już piszą, że gadają z Lubinem o Pawłowskim, dogrywają z Bełchatowem Małkowskiego i zakontraktowali Wołąkiewicza !! A my tylko Bambiić, Genczew, Fernandez, Martinez i inny Chukwu. Ludzie ja naprawdę szanuję murzynów, kosmitów, azteków i eskimosów ale po jaką cholerę nam dwudziestu buszmenów średnio kopiących piłkę skoro mamy ponoć 2.5mlnE z Brożków !! Można by je wydać wlaśnie na Pawłowskiego, Wołąkiewicza czy Małkowskiego i jeszcze by zostało na Kanieckiego czy tam innego Janukiewicza !! Przynajmniej dam rady wymówić te nazwiska w przeciwieństwie do Vojo Ubipparib czy jakoś tak ... :(
|
Polscy piłkarze to największe na świecie lenie. Nie chce się biegać, nie chce się ćwiczyć. Najlepiej dwie godzinki w ciągu dnia i do galerii albo na imprezkę.
I to już powinno wystarczyć za odpowiedź dlaczego trend w ekstraklasie jest taki, że niedługo w ogóle nie będą Polacy grali.
Bo nasi piłkarze nie wiedzą co to znaczy dawać z siebie wszystko.