tofik napisał(a):

Są narazie słabsi co nie oznacza że nie ma potencjału w nich. Wysłać na wypożyczenia niech okrzepną w walce o ligowe punkty a nie się tłuką miedzy sobą w MESIE
|
Szczególnie że wystarczyło że Legia dobrała kilku nie mieszczących się w 1 składzie i skończyło się na 4ce.
Ja przyznam się mam jeszcze 'obrzydzenie' z czasów pucharu ligi gdzie może inne niż dziś ale orły z mesy grały i to była tragedia.Pamiętam jak Śląsk przyjechał(lepszym składem) i wkopał nam grubo a ci nie potrafili prosto piłki kopnąć, natomiast dokonali rzeczy którą widziałem tylko raz(właśnie wtedy) w życiu.Przy wolnym cała drużyna będąca w polu karnym, dała się złapać na spalonego
Też nie widzę najmniejszego sensu by tłamsić talenty, szczególnie w takiej sytuacji kadrowej.Zobaczymy zresztą, może Maaskant przesunie jednego czy dwóch do pierwszego zespołu.