|
Zastanawia mnie jedna rzecz. Gość ma 16 lat,podpisano z nim umowę na 2,5 roku. Czyli rozumiem,że jest w klubie ktoś kto będzie potrafił ocenić przez ten czas umiejętności chłopca. Żeby nie było tak,że w wieku 18 lat gość zacznie coś grać i pójdzie,bo nie będzie chciał przedłużyć umowy.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|