Wyświetl pojedynczy post
Salman17
Member
 
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5184
Stary 03.01.2011, 20:10
Witam.
Właśnie zacząłem grać w FM 2011 (do tej pory tylko fm 2008). Możecie polecić mi jakieś talenty Do Wisełki
Gram na patchu 11.2.1 ;]
A.K napisał(a):
I wanna be the very best, like no one ever was...
Odpowiedz cytując