Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1798
Stary 03.01.2011, 20:06
Z tej trójki Wołąkiewicz - Pawłowski - Małkowski tylko ten ostatni ma szanse wskoczyć z miejsca do pierwszego składu Amiki. Prawdopodobnie Kiełb zastąpi Peszkę na lewym skrzydle, a Małkowski obsadzi lewą stronę stąd dla Pawłowskiego widmo ławki rezerwowych nie będzie zbyt ciekawe.
Odpowiedz cytując