Tofik
Czapa nikogo nie wykopie, bo z "urzędu" jako "polskie drewno" nie dostanie szansy od trenera i na starcie przegra rywalizację z przygrubym Boukharim
U nas nie stawia się na młodych jak Kucharczyk w Legii czy Drygas albo Możdżeń w Lechu. Dobrze pisali o tym Kluvi i rw88. U nas mają brylować Branca i inne darmowe szroty z zagranicy.